ZpětVycentrovat mapu

Administrativní pracovník/ce skladu - Trhový Štěpánov

Nabídka práce na volnou pozici pro RABBIT Trhový Štěpánov, a.s..

  • vyžadováno: středoškolské vzdělání
  • jazykové požadavky: čeština aktivně
  • lokalita: Trhový Štěpánov,
  • Přidáno: 13. 5. 2024

Náplň práce
- evidence příjmu a výdeje přepravek
- příjem obalového materiálu, evidence šarží
- výdej obalového materiálu ze skladu do výroby dle šarží
- sledování zásoby, při poklesu na min. úroveň – objednávání
- inventury obalového materiálu.
- skenování zboží, vystavování dodacích listů a faktur
- 2-směnný provoz
Kontakt
Smetanová Lenka
Telefon:  (Po – Pá 8 - 16 hod.)
Email: mzdyts@rabbit.cz
Pozice:
 Administrativní pracovník/ce skladu - Trhový Štěpánov
Místo pracoviště:
Trhový Štěpánov
Pracovní doba / směnnost:
 2 směny
Směnnost:
2 směny
Pracovněprávní vztah:
 HPP
Vzdělání:
 střední odborné s výučním listem Pracovní poměr:
 Pracovní smlouva
Mzdové rozpětí:
 31000 Kč / měsíc
Benefity
Možnost zkráceného úvazku
Příspěvek na stravování, poukázky na nákup zboží ve firemních prodejnách
Odměny za splnění pracovního fondu
Naturální výhody, např. odběr kuřat za nejnižší cenu na trhu
Motivační finanční ohodnocení
Nabízíme
Práci ve stabilní české společnosti s více jak 30-letou tradicí na trhu
Důkladné zaškolení pro danou pracovní pozici ve zkušeném kolektivu.
Prodloužení pracovního poměru na dobu neurčitou
Odpovídající mzdové ohodnocení + zaměstnanecké benefity
Požadujeme:
 způsobilost pro práci s potravinami
Spolehlivost
Samostatnost
Potřebné doklady
čistý trestní rejstřík
potvrzení od lékaře