ZpětVycentrovat mapu

Seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů

Nabídka práce na volnou pozici pro SV metal spol. s r.o..

  • vyžadováno: středoškolské vzdělání
  • lokalita: Divec 99, Divec, 50003
  • Přidáno: 11. 3. 2024

Seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů:

UpresnujiciInformace(Náplň práce:
    Určení parametrů řezu a sestavení nástrojů a materiálů.
    Programování jednoduchých dílů.
    Seřízení stroje na požadované tolerance.
    Upnutí a vyrovnání obrobků.
    Měření a kontrola vyrobených dílů.
    Ošetřování a údržba příslušného vybavení, strojů a nástrojů.

Požadavky:
    Orientaci v normách a v technických podkladech pro provádění obráběcích operací.
    Znalost výkresové dokumentace a schopnost podle ní vyrábět.
    Ochotu pracovat na 2 směny (ranní, odpolední).
    Pečlivost, preciznost, manuální zručnost.
    Samostatnost, zodpovědnost za výsledek.
    Zkušenosti s CNC stroji.

Nabízíme:
    Práci na 2 směny a pracovní dobu 7,5 hod.
    Pravidelnou pracovní dobu od 06:00 do 14:00 a od 14:00 do 22:00 hod.
    Volné víkendy.
    Možnost napracovat si hodiny.
    Odměny za produktivitu a kvalitu.
    Dlouhodobou spolupráci.
    Rozmanitou práci na malosériové zakázkové výrobě.
    Malý přátelský kolektiv a lidský přístup ryze české firmy.
    Absolventy rádi zaučíme.)

Vyžadované vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Hrubá mzda: 140 Kč/hodinu

* povinná položka

Telefon778477089