ZpětVycentrovat mapu

Řídící pracovníci v oblasti logistiky

Nabídka práce na volnou pozici pro Jiří Marinka.

  • vyžadováno: středoškolské vzdělání
  • lokalita: Lipová-lázně 764, Lipová-lázně, 79061
  • Přidáno: 26. 4. 2024

Řídící pracovníci v oblasti logistiky:

UpresnujiciInformace(První kontakt telefonicky nebo e-mailem, tel. č. 733 151 500, e-mail: bracik@jmcontainers.cz

Náplň práce:
- dohled na veškeré logistické služby, jak vnitrostátní, tak mezinárodní,
- zajišťování komunikace s dodavateli a klienty,
- tvorba obchodní strategie, zajištění a řízení přepravy materiálu, vyhledávání optimálního řešení přepravy včetně plánování vhodné trasy a vytíženosti jednotlivých dopravních prostředků,
- rozdělování činností mezi řidiče a dispečery, - zpracování přepravních dokumentů,
- příprava dokladů pro expedici, práce s logickým softwarem,
- vyřizování pojistných událostí,
- hlídání platnosti STK, cejchování tachografů

Pracovní poměr je na dobu určitou s možností prodloužení. Bonusy za vytíženost dopravy.

Požadavky:
- znalost NJ popř. AJ na komunikativní úrovni, - uživatelská znalost PC a MS Office,
-  ŘP sk. B

Vyžadované vzdělání: ÚSV s maturitou
Hrubá mzda: 38 000 – 43 000 Kč/měsíc

* povinná položka

Telefon733 151 500