ZpětVycentrovat mapu

Svářeč – Gelenau, Sasko

Nabídka práce na volnou pozici pro Starke Jobs.

  • vyžadováno: praxe a středoškolské vzdělání
  • jazykové požadavky: čeština aktivněněmčina aktivně
  • lokalita: Reitzenhainer Str. 25a, Marienberg (Chomutov), 09496, Nemecko
  • Přidáno: 13. 9. 2022

Do německého Gelenau, které najdete v Krušných horách poblíž hlavního tahu na Chomutov, hledáme uchazeče na pozici svářeč. Firma, pro kterou budete pracovat, se zaměřuje na zpracování hliníku, nerezi a oceli podle přání klientů. Své výrobky dodává do celého Německa, využití nacházejí hlavně v oblasti obchodu a průmyslu. Práce pouze v jednosměnném provozu, nástup možný ihned.

Náplň práce:
Svařování ocelových, hliníkových a nerezových dílů
Kontrola kvality sváru, jeho obroušení a začištění
Požadujeme:
Ukončené vzdělání v oboru, lze nahradit prokazatelnou praxí na pozici svářeč
Platná svářečská oprávnění (MAG/WIG)
Znalost němčiny minimlně na úrovni A2/B1 – vaše znalosti ověří náš online test němčiny
Vlastní automobil a řidičský průkaz pro dojíždění do práce

Nabízíme:
Práci v Německu na německou pracovní smlouvu na dobu neurčitou
Práce na hlavní pracovní poměr
Německé sociální a zdravotní pojištění
Práce v jednosměnném provozu
Mzdu dle dohody a dosavadní praxe (ze zákona začíná mzda svářeče bez praxe na 13 € / hod.)
Česky mluvící kontaktní osobu, pomoc s vyřízením příspěvků Kindergeld, vyřízení veškeré administrativy spojené s nástupem do první práce v zahraničí
Pracoviště v rozumné dojezdové vzdálenosti od Vašeho bydliště

Tato nabídka práce je určena mužům i ženám. Pokud Vás tato nabídka práce zaujala, kontaktuje Zdeňka Drozdu z personální agentury Starke Jobs v Marienbergu. Pokud hledáte práci raději v jiném oboru, podívejte se na další nabídky práce v Německu. Na e-mail uvedený v každé nabídce zašlete, prosím, Váš strukturovaný životopis s uvedením kontaktu na Vás. Nevíte, jak napsat životopis? Nechce se Vám nad ním trávit příliš mnoho času? Zkuste si vytvořit životopis online přímo na našem webu.