ZpětVycentrovat mapu

Soustružník – Schönheide, Německo

Nabídka práce na volnou pozici pro Starke Jobs GmbH & Co.KG.

  • vyžadováno: praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita: Alfred-Brodauf-Straße 5, Aue-Bad Schlema (Schönheide, Erzgebirge), 08280, Deutschland
  • Přidáno: 12. 1. 2024

Práce v Německu – Soustružník – Schönheide
Do slévárny v saském Schönheide hledáme uchazeče na pozici soustružník. Společnost dodává své výrobky primárně do automobilového průmyslu, využití ale nachází i napříč jinými obory. Práce je to tedy pestrá a zajímavá a je ideální pro uchazeče z Karlových Varů a okolí na denní dojíždění (55 km od Karlových Varů, 45 km od Nejdku, 35 km z Kraslic).

Náplň práce:
Samostatné soustružení na soustruhu s cyklickým řízením nebo na CNC soustruhu
Kontrola kvality odvedené práce

Požadujeme:
Znalosti s programováním a obsluhou CNC soustruhů – alespoň základy
Vyučení v oboru
Samostatnost, svědomitost
Ochotu pracovat ve dvousměnném provozu
Němčinu nejméně na úrovni A2 (mírně pokročilý)
Řidičský průkaz a vlastní auto na dojíždění do práce

Nabízíme:
Práci v Německu na hlavní pracovní poměr, německou smlouvu na dobu neurčitou
Německé sociální, zdravotní a důchodové pojištění
Zaměstnanecká benefit karta
Mzdu od 14,50 € /hod.
Fahrgeld
Možnost stravování v podnikové kantýně

Tato nabídka práce je určena mužům i ženám. Pokud Vás tato nabídka práce zaujala, kontaktuje Tomáše Borla z personální agentury Starke Jobs v Aue na e-mailu aue@starke-jobs.com. Na e-mail zašlete, prosím, Váš strukturovaný životopis s uvedením kontaktu na Vás. Nevíte, jak napsat životopis? Nebo se Vám s ním nechce trávit příliš mnoho času? Zkuste si vytvořit životopis online přímo na našem webu.

 Měsíční plat  €2500 ~ €3000
 Adresa  Schönheide, Německo
 Úroveň zkušeností  Začátečník
 Počet let praxe  0-2
 Vyberte úroveň němčiny  A2
 Směny  2 směny

* povinná položka

Telefon603142799