ZpětVycentrovat mapu

Řidiči tahačů

Nabídka práce na volnou pozici pro MJ TRANS, s.r.o..

  • vyžadováno: praxe a základní vzdělání
  • lokalita: Služín 39, Stařechovice (Služín), 79841
  • Přidáno: 26. 8. 2021

Řidiči tahačů:

UpresnujiciInformace(CZ-ISCO 83322. Kontaktní osoba Sláma Jakub, tel.: 739453368, 731481152 (volat mezi 8:00-18:00), e-mail: mjtrans.sro@seznam.cz. Pracovní doba: Ne-Čt (v neděli večer výjezd, návrat čtvtek dopoledne/odpoledne), pátek a víkend volný
Náplň práce: rozvoz nákladu pro automotiv, pravidelné trasy v ČR a Německu. Výjezd na cestu  z Čelechovic na Hané.
Požadujeme: ŘP sk. CE+ profesní průkaz
Pracovní poměr na 1 rok)

Vyžadované vzdělání: Základní + praktická škola
Hrubá mzda: 21 300 Kč/měsíc

* povinná položka

Telefon739453368, 731481152