ZpětVycentrovat mapu

Montážní dělníci elektronických zařízení

Nabídka práce na volnou pozici pro ROHDE & SCHWARZ závod Vimperk, s.r.o..

  • vyžadováno: praxe a základní vzdělání
  • lokalita: Špidrova 49, Vimperk (Pravětín), 38501
  • Přidáno: 13. 12. 2019

Montážní dělníci elektronických zařízení:

UpresnujiciInformace(Náplň práce:
- provádí montáž desek plošných spojů nebo celých přístrojů podle montážního návodu, výkresu a kusovníku
- vykonává následující činnosti: ruční montážní práce, příprava materiálu pro výrobní linky, osazování součástek na desky plošných spojů a ruční pájení
Požadujeme:
-manuální zručnost, samostatnost, flexibilitu, soustředěnost
Zaměstnanecké výhody: jízdní výhody, dovolená navíc, podnikové stravování, příspěvěk na penzijní připojištění.
Bližší informace poskytne paní Hana Rodová na tel. č.: 388 452 254, e-mail: hana.rodova@rohde-schwarz.com, kariérní stránky zaměstnavatele.

Vyžadované vzdělání: Základní + praktická škola
Hrubá mzda: 22 290 – 24 292 Kč/měsíc

* povinná položka

Telefon388 452 254