ZpětVycentrovat mapu

Administrativní pracovník - OZP ( 4 h./den )

Nabídka práce na volnou pozici pro EDM s.r.o..

  • dlouhodobá práce na částečný úvazek
  • vyžadováno: praxe a základní vzdělání
  • jazykové požadavky: čeština aktivně
  • lokalita: Praha, 10800, ČR
  • Přidáno: 23. 12. 2022

Společnost  EDM  ( Entre Direct Marketing ) s.r.o. přijme nového kolegu/ kolegyni na pozici administrativní pracovník.
Tato pozice je vymezena pro osoby v invalidním důchodu
( není vhodná pro osoby používající kompenzační pomůcky ).

Částečný úvazek 20 hodin týdně.
Ranní a odpolední směna ( dle dohody ).
S docházením do firmy.

Požadujeme :
Vzdělání minimálně vyučení SOU.
Pracovní zkušenosti v administrativě.
Příjemné vystupování, pečlivost, svědomitost, ochotu učit se novým věcem.

Pracovní náplň:  skenování, indexování, kopírování.
Pracoviště na Praze 10 , V Bytovkách 1

Nabízíme
Pracovní smlouvu na dobu určitou, s prodloužením v případě spokojenosti na dobu neurčitou.
Zajímavou práci ve stabilní společnosti.
Mzda : 10.000 - 10500,- Kč
Příspěvek na stravování 75,- Kč za každý odpracovaný den.
Sick day
Své životopisy posílejte na e-mail :
renata.novakova@edm-sro.cz

EDM ( Entre Direct Marketing ) s.r.o. je ryze česká dynamicky se rozvíjející společnost se sídlem v Praze, působící na trhu od roku 1992 a to především v oblasti zpracování listovních zásilek, dokumentů a balíků.

Nástup ihned nebo dohodou.