ZpětVycentrovat mapu

Mechanici a opraváři nákladních automobilů

Nabídka práce na volnou pozici pro GOIS s.r.o..

  • vyžadováno: praxe a základní vzdělání
  • lokalita: Pohoří 3, Pohoří, 51801
  • Přidáno: 14. 2. 2024

Mechanici a opraváři nákladních automobilů:

UpresnujiciInformace(Kontakt telefonicky nebo e-mailem na adresu ucetni@gois.cz.

Požadavky:
- výhodou vzdělání v oboru, řidičský průkaz sk. B, C a průkaz na obsluhu VZV (možnost zajištění zaměstnavatelem)
- fyzická zdatnost - možnost manipulace s těžkými břemeny.
Náplň práce:
- opravy a seřizování nákladních a osobních vozidel
- údržba.
Nabízíme:
- zázemí stabilní firmy, přátelský kolektiv
- volné víkendy
- nástup dle dohody. )

Vyžadované vzdělání: Základní + praktická škola
Hrubá mzda: 150 – 250 Kč/hodinu

* povinná položka

Telefon731 371 605