ZpětVycentrovat mapu

Pohodová brigáda v supermarketu – Prostějov 123,-

Nabídka práce na volnou pozici pro Abzakovo.

  • dlouhodobá, krátkodobá nebo výpomocná práce na částečný úvazek
  • jazykové požadavky: čeština aktivně
  • lokalita: Prostějov, 796 01, Česká republika
  • Přidáno: 27. 8. 2021

Jsi spolehlivý pracant, máš rád kontakt s lidmi, fyzickou práci, u které zároveň využiješ svou prostorovou představivost, chceš vědět a zároveň se naučit, jak se pracuje v mezinárodní společnosti? Pak hledáme právě Tebe!

Sháníme vhodné brigádníky na různé pozice v hypermarketu v Prostějově.
Nástup ihned!
V případě oboustranné spokojenosti dlouhodobá spolupráce jistá.
Přidáš se?

Náplň práce:

• Doplňování a vybalování zboží do regálů
• Kontrola kvality a dat spotřeby
• Rovnání zboží v regálech
• Vhodné pro muže i ženy
• Komunikace s vedoucím

Požadujeme:

• Plnoletost
• Potravinářský průkaz
• Spolehlivost
• Čistý TR
• Zodpovědnost

Nabízíme:

• Férové jednání
• Možnost výběru směn (jak přes týden, tak o víkendech)
• Možnost záloh
• V případě oboustranné spokojenosti dlouhodobou spolupráci
• Mzda 123,-/hod
• Nástup ihned

V případe zájmu nás, prosím, kontaktujte zprávou, nebo na tel.čísle 774 404 333.