Uklízeči a pomocníci ve zdravotnických a sociálních zařízeních

Nabídka práce na volnou pozici pro Charita Český Těšín.

  • vyžadováno: praxe a základní vzdělání
  • lokalita: Hrabinská 499/17, Český Těšín, 73701
  • Přidáno: 19. 4. 2024

Uklízeči a pomocníci ve zdravotnických a sociálních zařízeních:

UpresnujiciInformace(Náplň práce:
- úklid vnitřních prostor Charitního domu pokojného stáří
- mytí oken
- úklid kanceláří a provozních místností domova
- úklid bytových jednotek klientů CHDPS
- praní a žehlení prádla
Požadujeme:
- trestní bezúhonnost
- zdravotní způsobilost
- zodpovědnost, spolehlivost, samostatnost, empatii, loajalitu
- schopnost týmové spolupráce
- soulad s hodnotami organizace
Pracovní poměr:
- plný úvazek (37,5 hod/týdně), ranní směny
- doba určitá 1 rok s možností prodloužení po oboustranném zájmu

Více informací na https://ceskytesin.caritas.cz/volna-mista/.
Strukturovaný životopis zaslat do 25.4.2024 na e-mail: info@ceskytesin.charita.cz.
Do předmětu e-mailu, prosím, uveďte název pozice "Úklid Hrabinská". Výběrové řízení je dvoukolové, k ústnímu pohovoru budou pozváni vybraní kandidáti (předpokládaný termín 29.4.2024).

Vyžadované vzdělání: Základní + praktická škola