ZpětVycentrovat mapu

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Nabídka práce na volnou pozici pro ARAMARK, s.r.o..

  • vyžadováno: praxe a základní vzdělání
  • lokalita: Boleslavská 929/23, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav, 25001
  • Přidáno: 13. 2. 2019

Kuchaři (kromě šéfkuchařů):

UpresnujiciInformace(Místo výkonu práce:
- Hlavenec, 294 74 Stará Boleslav

Prvotní kontakt:
- tel.: 702 226 937
- email: jetelinova-alena@aramark.cz

Upřesňující údaje:
- Zaměstnání na dobu určitou
- Požadavky, náplň práce apod.:
   - vyučení v oboru kuchař / číšník výhodou, praxe výhodou
   - zpracovávání prvotřídních surovin podle zadání šéfkuchaře
   - spolupráce se skvělými kolegy, kteří vždy rádi pomohou
   - stabilní práce na hlavní pracovní poměr nebo na brigádu
- Zaměstnanecké výhody:
   - mzda se skládá ze základní mzdy a pohyblivé složky
   - výborné obědy za 25 Kč
   - celá mzda na výplatní pásce vždy 5. den v měsíci
   - slevy u firemních partnerů
   - program Multisport – zvýhodněné vstupy na sportoviště po celé ČR Zveřejnit)

Vyžadované vzdělání: Základní + praktická škola