ZpětVycentrovat mapu

Zahradníci krajináři

Nabídka práce na volnou pozici pro Jiří Jandačka.

  • vyžadováno: praxe
  • lokalita: Ostravice 701, Ostravice, 73914
  • Přidáno: 17. 2. 2022

Zahradníci krajináři:

UpresnujiciInformace(C04  z:15/2/2022  a:11/1/2024
Náplň práce:
- realizace zahrad, úprava terénů, zakládání trávníkových ploch, výsadba rostlin a stromů, údržba zeleně (práce se sekačkou, křovinořezem, plotostřihem)
- práce s motorovou pilou
- řízení motorových vozidel, montáž závlahových systémů
- nástup do pracovního poměru dle klimatických podmínek únor/březen 2023
Požadujeme:
- ŘP sk. B.
Výhodou:
- vzdělání v oboru není podmínkou.
Nabízíme:
- dle výkonu možnost prémií.
Kontakt emailem.

Nástup do pracovního poměru dle klimatických podmínek. Pracovní dny pondělí až pátek 7:00-15:30 hod.
Kontakt emailem.)

Vyžadované vzdělání: Bez vzdělání
Hrubá mzda: 32 000 – 35 000 Kč/měsíc

* povinná položka

Telefon608 707 817