ZpětVycentrovat mapu

Strojní inženýři projektanti, konstruktéři

Nabídka práce na volnou pozici pro BEUMER Group Czech Republic a.s..

  • vyžadováno: praxe a vysokoškolské vzdělání
  • lokalita: Nové Aleje 220, Ústí nad Labem (Strážky), 40340
  • Přidáno: 31. 1. 2020

Strojní inženýři projektanti, konstruktéři:

UpresnujiciInformace(Jsme inženýrsko-dodavatelská společnost, která se specializuje na technologie pro přepravu, manipulaci a skladování sypkých hmot.

Náplň práce:
" realizace zadaného projektu v souladu s kalkulací projektu, smlouvou a časovým harmonogramem
" vedení projektových prací, reporting vedení
" spolupráce s oddělením nákupu při zajištění subdodávek v rámci projektu
" spolupráce s konstrukčním oddělením při tvorbě technického řešení zakázky
" komunikace se zákazníkem i subdodavateli v průběhu projektu
" komunikace s obchodním oddělením při získávání zakázek

Požadujeme:
" VŠ technického směru (nejlépe strojní)
" zájem pracovat na mezinárodních projektech
" komunikativní znalost CJ a AJ podmínkou
" předchozí praxe s vedením projektů v průmyslu min. 2 roky
" organizační a komunikační schopnosti, samostatnost, logické uvažování
" schopnost vysokého pracovního nasazení, odolnost vůči stresu
" znalost nástrojů projektového řízení MS Project a SAP výhodou
" základní orientace v normách
" základní znalost práce v AutoCad
" schopnost čtení strojní výkresové dokumentace, elektro výhodou
" řidičský průkaz sk. B
" platná certifikace PMP velkou výhodou
Nabízíme:
"              stravenky, 13. plat, 5 týdnů dovolené, služební mobil

Kontakt:

Vyžadované vzdělání: VŠ Bakalářské
Hrubá mzda: 30 000 Kč/měsíc

* povinná položka

Telefon777914884