ZpětVycentrovat mapu

Práce v zahraničí – Operátor výroby – Crottendorf, Německo

Nabídka práce na volnou pozici pro Starke Jobs Annaberg.

  • vyžadováno: praxe a středoškolské vzdělání
  • jazykové požadavky: čeština aktivněněmčina aktivně
  • lokalita: Kleine Kirchgasse 1, Annaberg-Buchholz (Crottendorf, Erzgebirge), 09456, Nemecko
  • Přidáno: 29. 3. 2021

Nejoblíbenější nabídka práce v zahraničí je podle našich zjištění ta na pozici operátora výroby. Jednu takovou vám přinášíme právě teď. Pro neustále se rozvíjející společnost v oblasti dveřních a zámkových systémů v Crottendorfu v současné době hledáme vhodné uchazeče na pozici operátor výroby drobných dílů do 2 a 3 směnného provozu. Nástup je možný ihned!

Náplň práce na pozici operátor výroby:
Montáž sestav, zámků, klik, dveřních a dalších komponentů
Montáž malých dílů a šroubovaných spojů
Finální kontrola kvality, balení a příprava k přepravě koncovým zákazníkům

Požadavky na uchazeče:
Operátor výroby se musí umět orientovat v technických výkresech
Ochota pracovat ve dvousměnném provozu
Zkušenosti s výrobou
Pečlivost, spolehlivost a samostatnost
Auto a řidičský průkaz na dojíždění do práce
Znalost němčiny na komunikativní úrovni (minimálně úroveň A2/B1)

Operátor výroby může očekávat:
Německá pracovní smlouva na dobu neurčitou
Německé zdravotní a sociální pojištění, důchodové pojištění a další výhody práce v Německu
Hodinová mzda od 10,45 €/hod.
Příspěvek na dopravu
Firemní prémie
Přátelský kolektiv
24 dnů dovolené
Příspěvky na Vánoce a dovolenou