ZpětVycentrovat mapu

Strojní inženýři technologové, normovači

Nabídka práce na volnou pozici pro LAVAT a.s..

  • vyžadováno: středoškolské vzdělání
  • lokalita: Tovární 35, Chotutice, 28103
  • Přidáno: 10. 11. 2023

Strojní inženýři technologové, normovači:

UpresnujiciInformace(První kontakt:
Chaloupka Tomáš, tel.: 723 481 689,
e-mail: tomas.chaloupka@lavat.cz.

Rámcová náplň práce:
Obsluha obráběcích strojů; Výroba, oprava a údržba nástrojů a přípravků.

Požadujeme:
Pečlivost a manuální zručnost; Aktivní přístup k řešení úkolů.

Zaměstnanecké výhody:
Perspektiva růstu; Stabilita společnosti a dlouhodobá spolupráce; Prostor pro seberealizaci a uplatnění vlastních nápadů; Firemní benefity - závodní stravování, dovolená navíc, bonusy.

Pracovní doba:
6 - 14:30 hod.)

Vyžadované vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Hrubá mzda: 30 000 Kč/měsíc

* povinná položka

Telefon723 481 689