ZpětVycentrovat mapu

Lakýrníci a natěrači (kromě stavebních)

Nabídka práce na volnou pozici pro L I N E T spol. s r.o..

  • vyžadováno: praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita: Fryčovice
  • Přidáno: 6. 3. 2024

Lakýrníci a natěrači (kromě stavebních):

UpresnujiciInformace(z:17/1/2024  a:4/3/2024
Náplň práce:
- Provádění lakýrnických prací
- Aplikace nástřiku nebo nátěru demontovaných dílů po opravě
- Odstraňování laku před opravou
- Vystavení příslušné dokumentace a potvrzení o provedených pracích
- Povrchová úprava kovů - ruční práškové lakování komaxitem
- Přípravné práce pro lakování.
Požadujeme:
- Praxi v oboru i možnost zaučení
- Znalost čtení výkresové dokumentace výhodou
- Základní znalost práce na PC
- Flexibilitu, samostatnost,
- Vysokou spolehlivost, týmovou práci.
Nabízíme:
- Dovolenou navíc
- Stravenky
- Penzijní připojištění
- Sportovní a společenské akce
- Zvýhodněný mobilní tarif
- Finanční odměny při životních a pracovních jubileích
- Odměna za dárcovství krve
- Zákonné, odborné a jazykové vzdělání.
- Odměna se odvíjí od znalostí a zkušeností kandidáta
- K základní hodinové sazbě náleží variabilní odměna ve výši 15% z hodinové mzdy + další příplatky (směnnost, prostředí, práce přesčas,...)
Kontakt osobně v čase 7:00-14:00 hod. telefonicky, emailem.  )

Vyžadované vzdělání: Nižší střední odborné
Hrubá mzda: 20 000 – 24 000 Kč/měsíc

* povinná položka

Telefon734 873 757