ZpětVycentrovat mapu

Prodavači smíšeného zboží

Nabídka práce na volnou pozici pro Phuong Tran Thi Anh.

  • vyžadováno: praxe a základní vzdělání
  • lokalita: Třída B. Smetany 1463, Nový Bydžov, 50401
  • Přidáno: 2. 9. 2023

Prodavači smíšeného zboží:

UpresnujiciInformace(Místo výkonu práce: Třída B. Smetany č.p. 1463, 504 01  Nový Bydžov

PRODAVAČ/-KA A POMOCNÉ PRÁCE VE SKLADU
- PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned, turnusové služby (práce také o víkendu a ve svátcích)
- Náplň práce: pokladní manipulace s hotovostí, prodej, doplňování zboží ze skladu
- Požadujeme: základní vzdělání, vietnamština výhodou
- V případě zájmu nás kontaktujte telefonicky, e-mailem nebo osobně (osobně Po - Pá v čase 13:00 - 16:00 hod.). Kontaktní osoba: LA BINH Giang, tel.: 776 420 888, e-mail: labinhgiang@gmail.com)

Vyžadované vzdělání: Základní + praktická škola
Hrubá mzda: 19 700 Kč/měsíc

* povinná položka

Telefon776 420 888