ZpětVycentrovat mapu

Provozní zámečníci, údržbáři

Nabídka práce na volnou pozici pro Mencl Guss s.r.o..

  • vyžadováno: praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita: Kratochvílova 1107, Roudnice nad Labem, 41301
  • Přidáno: 1. 9. 2023

Provozní zámečníci, údržbáři:

UpresnujiciInformace(směnnost: třísměnný provoz, noční provoz.

Náplň práce:
- údržba strojů ve výrobě
- opravy strojů v případě poruchy
- práce ve výškách

Požadujeme: dobrý zdravotní stav, manuální zručnost, spolehlivost, samostatnost.
Výhodou: svářečský průkaz, praxe na obdobné pozici

Způsob prvního kontaktu zaměstnavatele: e-mailem, nebo telefonicky v Po-Pá od 6:00 do 14:00 hod. p. Srpková, nebo p. Šifaldová, tel.: 727 879 841.)

Vyžadované vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Hrubá mzda: 190 Kč/hodinu

* povinná položka

Telefon724 545 255