ZpětVycentrovat mapu

Asistent/ka ředitele zoologické zahrady

Nabídka práce na volnou pozici pro EKOSPOL, a.s..

  • vyžadováno: vysokoškolské vzdělání
  • jazykové požadavky: čeština aktivně
  • lokalita: Dukelských hrdinů 19, Praha 7 (Praha), 170 00
  • Přidáno: 22. 2. 2019

Do týmu ředitele zoologické zahrady v Táboře se sídlem v Praze, hledáme aktivního člověka s výbornými organizačními schopnostmi, který navíc bude mít vzdělání přírodovědného nebo veterinárního směru a bude schopen svěřené úkoly dotahovat do konce.

Co bude Vaším úkolem:

• Organizace sekretariátu ředitele zoologické zahrady Tábor s místem výkonu práce v Praze
• Organizační zajištění veterinární péče (parazitologie, vakcinace, konzultace s veterinářem zoo)
• Spolupráce na vědeckých projektech zoologické zahrady v oblasti genetiky a dlouhověkosti
• Komunikace s vedením českých a světových zoo
• Podíl na řízení zoo
• Zpracování podkladů pro rozhodování ředitele
• Vedení diáře a organizace schůzek
• Evidence interních dokumentů společnosti

Co od Vás očekáváme:

• Vysokoškolské vzdělání přírodovědného nebo veterinárního zaměření (znalost kynologie výhodou)
• Inteligenci a schopnost empatie
• Analytické myšlení, pečlivost, vytrvalost, trpělivost, spolehlivost, loajalitu, samostatnost, odolnost vůči stresu
• Časovou flexibilitu
• Ochotu se neustále učit
• Výborné komunikační a organizační schopnosti
• Uživatelskou znalost práce na PC (MS Office, internet...)
• Výbornou znalost anglického jazyka
• Reprezentativní a diplomatické vystupování
• Kladný vztah ke zvířatům

Co Vám nabídneme:

• Pestrou práci pro největší jihočeskou zoo
• Motivační finanční ohodnocení
• Rychlý kariérní růst
• Profesionální a přátelský kolektiv – jsme tým a táhneme za jeden provaz
• Možnost seberealizace a uplatnění vlastních nápadů
• Neformální dresscode – záleží na Vás, v čem se cítíte nejlépe
• Žádný velký open space, jen útulné kanceláře
• Atraktivní lokalitu pracoviště s výbornou dopravní dostupností
• Stravenky
• Sportovní vyžití ve volném čase – Multisport kartu
• Nadstandardní lékařskou péči v Nemocnici Na Homolce
• Finanční odměny při životních jubileích
• Osobní daňové a právní poradenství od zkušených kolegů
• Výhodné zaměstnanecké podmínky při koupi bytu (a také zvýhodnění a slevy u našich dodavatelů)

Finanční ohodnocení:

• Roční mzda v rozmezí 600.000 – 800.000,- Kč

Podmínkou účasti ve výběrovém řízení je zaslání strukturovaného životopisu s přiloženou fotografií skrze odpovědní formulář, e-mailem, nebo poštou.