ZpětVycentrovat mapu

Úředníci jinde neuvedení

Nabídka práce na volnou pozici pro MATRIX a.s..

  • vyžadováno: praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita: Třebešov 1, Třebešov, 51601
  • Přidáno: 18. 4. 2024

Úředníci jinde neuvedení:

UpresnujiciInformace(Kontakt zasláním životopisu s průvodním dopisem na e-mail kariera@matrix-as.cz.

Požadujeme:
- SŠ/VŠ vzdělání ekonomického/technického směru
- aktivní přístup
- znalost projektového řízení výhodou (např. certifikace IPMA)
- zkušenosti s dotačním managementem
- zkušenosti s investičními a stavebními projekty
- pečlivost, samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost a chuť učit se novým věcem
- komunikační dovednosti a příjemné vystupování
- řidičský průkaz sk. B, výpis z rejstříku trestů.
Náplň práce:
- podílení se na rozvojových projektech, navrhování a realizace změn
- vyhodnocování a realizace investic společnosti.
Nabízíme:
- práce v moderní, prosperující společnosti, v příjemném, dynamickém kolektivu
- osobní rozvoj a další vzdělávání
- 5 týdnů dovolené, dotované stravování, příspěvky na penzijní připojištění
- levnější elektřina, výhodné mobilní tarify i pro rodinné příslušníky.
Nástup je možný ihned.

Vyžadované vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Hrubá mzda: 50 000 – 60 000 Kč/měsíc

* povinná položka

Telefon494 384 593