ZpětVycentrovat mapu

Provozní zámečníci, údržbáři

Nabídka práce na volnou pozici pro DIAMO, státní podnik.

  • vyžadováno: praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita: Dolní Rožínka 86, Dolní Rožínka, 59251
  • Přidáno: 2. 12. 2023

Provozní zámečníci, údržbáři:

UpresnujiciInformace(Požadavky:
" svářečský průkaz zkoušky ZK111 1.1 nebo ZK135 1.1 nebo ZK 141 1.1
" úřední zkoušky dle ČSN EN ISO 9606-1 výhodou
" řidičský průkaz skupiny B
" spolehlivost, pečlivost
Pracovní náplň:
" výroba a montáže ocelových konstrukcí a technologických zařízení
" provádění údržbářských a opravárenských prací strojního zařízení na CHÚ
" montáže na odloučených pracovištích
" svářečské práce
" řidič referentských vozidel
" obsluha technologických zařízení
" v prostojovém období provádění náhradních prací na pracovištích o. z. GEAM,
      oprava a údržba budov, komunikací a zatravněných ploch, natěračské práce.
Nabízíme:
" zajímavé zaměstnání v oboru
" perspektivní zaměstnání u stabilní firmy
" pevnou pracovní dobu
" nadstandardní zaměstnanecké benefity (dle platné kolektivní smlouvy a zásad FKSP):
- dovolená v délce 6 týdnů
- měsíční prémie
- mimořádná roční odměna
- odměny při pracovních a životních výročích
- příspěvek na stravování
- příspěvek na penzijní připojištění nebo doplňkové penzijní spoření.

Vyžadované vzdělání: Střední odborné (vyučen)