ZpětVycentrovat mapu

Provozní zámečníci, údržbáři

Nabídka práce na volnou pozici pro INSTALL CZ, s.r.o..

  • vyžadováno: praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita: Frýdek-Místek
  • Přidáno: 13. 4. 2022

Provozní zámečníci, údržbáři:

UpresnujiciInformace(C04  z:11/4/2022  a:5/12/2023
Náplň práce:
- údržba, servis, a opravy na strojních zařízení,
- výroba jednoduchých konstrukcí
- svářečské práce.
Požadujeme:
- samostatnost, zručnost, spolehlivost, zodpovědnost, loajalitu, zdravotní předpoklady pro výkon dané činnosti.
Výhodou:
- svářečský průkaz
- čtení v projektové dokumentaci.
Nabízíme:
- jednosměnný provoz, příspěvek na dopravu, pojištění odpovědnosti za zaměstnance
- osobní ohodnocení - prémie.
Kontakt emailem.

Vyžadované vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Hrubá mzda: 180 – 220 Kč/hodinu

* povinná položka

Telefon722 744 016