ZpětVycentrovat mapu

Strojírenští technici projektanti, konstruktéři

Nabídka práce na volnou pozici pro EGO Zlín, spol. s r.o..

  • vyžadováno: praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita: U Pekárny 438, Zlín (Štípa), 76314
  • Přidáno: 6. 5. 2023

Strojírenští technici projektanti, konstruktéři:

UpresnujiciInformace(Požadavky:
Technické vzdělání, praxe ve vývoji výhodou. Nutná invence, technické myšlení a manuální zručnost při výrobě prototypů.
Je nutná schopnost řešit vývojové a inovační projekty, znalost tvorby technické dokumentace v konstrukčních programech Varicad nebo Inventor výhodou. Je požadováno vysoké osobní nasazení a schopnost učit se nové problematice

Náplň práce:
- samostatná vývojová práce - analýzy problémů, posouzení stávajícího stavu, návrh nového řešení
- zpracování technické dokumentace a technologického předpisu, výroba a testování prototypu, posuzování souladu s legislativou a certifikace

Pokud splňujete výše uvedené požadavky, zasílejte své životopisy s názvem volné pracovní pozice v předmětu na e-mail: sekretariat@egozlin.cz

Nástup možný ihned.

Pozn.: Uvedené hrubé měsíční mzdy je možné dosáhnout až po zapracování.)

Vyžadované vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Hrubá mzda: 29 000 – 33 000 Kč/měsíc

* povinná položka

Telefon577 100 031