ZpětVycentrovat mapu

Úklid domácností v Brně - 190 Kč / hod

Nabídka práce na volnou pozici pro Youklid s.r.o..

  • dlouhodobá nebo krátkodobá práce na plný úvazek
  • jazykové požadavky: čeština pasivně
  • lokalita: Plzeňská 155/113, Praha 5 - Košíře (Brno), 15500
  • Přidáno: 11. 9. 2023

Kdo jsme?
Jsme úklidová firma založená třemi společníky, kteří v oboru mají za sebou více než 13 let praxe a 35 000 uskutečněných úklidů.

Společnost stavíme na pevných základech kvality, fér jednání směrem ke klientům i kolegům a dobrým platovým ohodnocením za legálních podmínek zaměstnání.

Naší vizí je nastavit na trhu nový vysoký standard v oboru péče o domácnosti našich klientů.

Jaká je náplň práce?
Náplní práce je zejména úklid domácností a další podpůrné činnosti (například žehlení či praní prádla).
Na všechny nabízené služby vás samozřejmě rádi proškolíme.

Co je pro nás důležité?
Máme pouze několik věcí, které jsou pro nás nezbytné pro zahájení spolupráce:

-Nevadí vám cestování po Brně a jeho blízkém okolí
-Vlastníte chytrý telefon s datovým balíčkem (lze dohodnout příspěvek)
-Máte čistý trestní rejstřík a pracovní povolení v České republice
-Záleží vám na morálních hodnotách a máte dobré vystupování
-Je pro vás důležitá kvalita, spolehlivost a dobře vykonaná práce
-Hovorová znalost českého jazyka

Co je pro nás další výhodou?
Praxe v oboru úklidových služeb
- Vaše časová dostupnost

Je možný další růst?
Jsme nová společnost, ve které vzniká mnoho zajímavých -pozic.

- Možnost profesního růstu (kvalifikace a vzdělávání pro profesionální služby v oboru)
- Nebo kariérního růstu (školitelé, vedoucí pracovníci a manažeři)

Co vám nabízíme?
- Základní plat 190,- Kč / hod (až 32 000,- Kč měsíčně)
- Možnost zkráceného úvazku, brigády či dohody o provedení práce
- Bonusy až 3000,- Kč měsíčně
- Možnost příspěvků na sport nebo stravenky
- Společné firemní akce
- Příjemné zázemí a šéf, který vám nebude stát za zády

- Zaujala Vás naše nabídka?
Zašlete nám prosím pár slov o sobě na adresu kariera@youklid.cz a brzy se vám ozveme!

* povinná položka