ZpětVycentrovat mapu

Svářeči

Nabídka práce na volnou pozici pro ENVI-PUR, s.r.o..

  • vyžadováno: středoškolské vzdělání
  • lokalita: Wilsonova 420/27, Soběslav, 39201
  • Přidáno: 28. 3. 2024

Svářeči:

UpresnujiciInformace(PP na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení.
Požadujeme:
- SOU/SOŠ obor strojírenství výhodou
- praxe výhodou - nikoliv podmínkou
- zručnost, práci v kolektivu, flexibilitu
- čtení výkresové dokumentace výhodou
- ŘP sk. B
- svářečský průkaz
Popis pracovní pozice:
Výroba a montáž technologických prvků z plastu a kovu.
Nabízíme: zázemí stabilní české firmy, stravenkový paušál, 5 týdnů dovolené, firemní vzdělávání, pružná pracovní doba

Kontakt: telefonicky, e-mailem. )

Vyžadované vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Hrubá mzda: 35 000 – 55 000 Kč/měsíc

* povinná položka

Telefon731 629 772