Mechanici a opraváři zemědělských a lesnických strojů a zařízení

Nabídka práce na volnou pozici pro MACH DRŮBEŽ a.s..

  • vyžadováno: středoškolské vzdělání
  • lokalita: Rodov
  • Přidáno: 13. 4. 2024

Mechanici a opraváři zemědělských a lesnických strojů a zařízení:

UpresnujiciInformace(- HPP na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou
- Náplň práce: Servisní a opravářské práce na našich strojích a technologiích. Jedná se o nepřetržitý provoz v zemědělství s flexibilní pracovní dobou a to nejen o víkendech, ale i ve svátek.
- Dále požadujeme: vyučení v oboru, spolehlivost, zodpovědnost a manuální zručnost, (výhodou - znalost a školení vyhlášky č.50/1978Sb. o odborné způsobilosti v elektrotechnice, strojní a svářečský průkaz)
- Nabízíme: jistotu, stabilitu a mzdu v termínu na úctě, HPP na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou, 5 týdnů dovolené, zvýhodněné ceny na firemní výrobky
hrubou mzdu od 30.000 Kč / měsíčně + příplatky za soboty a neděle, 100% za svátky, stravenkový paušál a čtvrtletní / roční odměny.

Vyžadované vzdělání: Střední odborné (vyučen)