ZpětVycentrovat mapu

Montážní dělníci výrobků z pryže a plastů

Nabídka práce na volnou pozici pro Filipa Logistika, s.r.o..

  • vyžadováno: praxe a základní vzdělání
  • lokalita: Průmyslová 1260, Kosmonosy, 29306
  • Přidáno: 24. 3. 2024

Montážní dělníci výrobků z pryže a plastů:

UpresnujiciInformace(Místo výkonu:
Filipa Logistika, s.r.o. pracoviště Kosmonosy
Průmyslová č.p. 1260
293 06  Kosmonosy

Prvotní kontakt:
tel.: 607 191 784 Po - Pá 8-15 hod
e-mail: lucie.solcova@filipa.cz

Požadavky :
- praxe ve výrobě - výhodou
- schopnost pracovat podle pracovních postupů, práce v taktu
- manuální zručnost, trpělivost, preciznost při práci, smysl pro detail
- fyzická zdatnost, dobrý zdravotní stav

Náplň práce:
- ruční montáž a kompletace nárazníků / označení a balení palet
- obsluha výrobních strojů a zařízení
- vizuální kontrola kvality výrobků

Nabízíme:
- dynamické prostředí úspěšné a rostoucí české společnosti
- prostor pro seberealizaci a možnost osobního růstu
- motivující mzdové ohodnocení, příplatky za směnnost, kvartální odměny, systém cafeterie, - příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění a mnohem více, pokud u nás zůstanete déle
- práce ve vícesměnném provozu v Kosmonosech

Zaměstnanecké výhody:
- 5 týdnů dovolené, stravné

Vyžadované vzdělání: Základní + praktická škola
Hrubá mzda: 22 000 – 28 000 Kč/měsíc

* povinná položka

Telefon607 191 784