Elektrotechnici a technici energetici přístrojů, strojů a zařízení

Nabídka práce na volnou pozici pro ROHDE & SCHWARZ závod Vimperk, s.r.o..

  • vyžadováno: praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita: Špidrova 49, Vimperk (Pravětín), 38501
  • Přidáno: 16. 1. 2018

Elektrotechnici a technici energetici přístrojů, strojů a zařízení:

UpresnujiciInformace(Náplň práce:
- zkouší, oživuje, konfiguruje a kalibruje elektronické sestavy (osazené DPS, podsestavy, moduly) nebo celé přístroje
- provádí jednoduché montáže na sestavách nebo přístrojích
- hledá chyby a jejich příčiny
- odstraňuje a opravuje chyby (pájení, montáž, nastavení dle pracovního postupu)
- pracuje s konstrukční a výrobní dokumentací - osazovací výkresy, schémata zapojení, montážní výkresy ad.
- provádí kalibrace, údržbu a seřizování měřícího vybavení
- podílí se na řešení konstrukčních či jiných technických potíží
Požadujeme:
- samostatnost, aktivní přístup, flexibilita, odpovědnost
- ochotu se dále vzdělávat
Zaměstnanecké výhody: příspěvek na penzijní připojištění, podnikové stravování,dovolená navíc,jízdní výhody.
Kontaktní osoba pro uchazeče: pí Hana Rodová, tel.: 388 452 254, e-mail: hana.rodova@rohde-schwarz.com, kariérní stránky zaměstnavatele https://www.career.rohde-schwarz.cz/cz/kariera/start/

Vyžadované vzdělání: ÚSV s maturitou
Hrubá mzda: 20 700 – 35 000 Kč/měsíc

* povinná položka

Telefon388 452 254