ZpětVycentrovat mapu

Odborní pracovníci v administrativě a správě organizace

Nabídka práce na volnou pozici pro Ing. Pavel Hofman.

  • vyžadováno: praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita: Praha
  • Přidáno: 20. 1. 2021

Odborní pracovníci v administrativě a správě organizace:

Na pozici klíčového zaměstnance pro další rozvoj firmy hledáme schopného týmového partnera se silnými organizačními schopnostmi, který hledá  kreativní práci  v kanceláři a v terénu  zároveň.
Práce  je vhodná jak pro ženy  tak pro muže.

Jsme spolehlivá a stabilní firma s více jak 10-ti letým působením v oboru. Veškeré informace o nás je možné nalézt na webu www.landeco.cz a na Instagramu.

Náplň práce:
-administrativní podpora vedení firmy
-příprava podkladů pro porady, školení zaměstnanců, BOZP
-zpracování drobných zakázek - jednoduché cenové nabídky a rozpočty
-evidence zakázek, příprava podkladů pro fakturaci
-komunikace s obchodními partnery a subdodavateli
-zpracování poptávek a jejich analýza, objednávka a nákup materiálů, rostlin apod.
-zastupování nadřízeného v případě nemoci nebo dovolené
-udržování dobrých vztahů se zákazníky
-příprava a aktualizace plánů údržby zeleně

Požadavky:
-samostatnost, odolnost vůči stresu a schopnost efektivně pracovat pod tlakem, schopnost konstruktivního řešení problémů, zodpovědnost, loajalita
-argumentační, komunikační a prezentační dovednosti, vyjednávací schopnosti
-organizace pracovního týmu na zakázce, predikce pracovních postupů
-manuální zručnost, schopnost nacházet vlastní řešení při plnění zadaných úkolů
-řidičský průkaz B, skupina E výhodou, možné doplnit
-práce s projektovou dokumentací, výhodou znalost rostlinného materiálu (případně doučíme)
-časová flexibilita, větší časová náročnost v jarní a podzimní sezoně
-čistý trestní rejstřík
-znalost postupů pro zakládání, údržbu zeleně a stavební činnost velkou výhodou

Nabízíme:
-různorodou a kreativní práci v kanceláři a v terénu
-slušné finanční ohodnocení s možností růstu dle kvality odvedené práce
-zázemí stabilní, rostoucí společnosti, mladý, přátelský pracovní kolektiv
-částečně práce z domova
-zaškolení, další odborné školení apod.
-motivační prémie dle výkonu.

V případě oboustranné spokojenosti možnost smlouvy na dobu neurčitou.
Možnost zkráceného úvazku např. na 3-4 dny.
Kontakt emailem.
Místo výkonu práce: Praha a střední Čechy, jižní Čechy (dojíždění na zakázky)

Vyžadované vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)