ZpětVycentrovat mapu

Seřizovači a obsluha konvenčních fréz

Nabídka práce na volnou pozici pro ADOZ, s.r.o..

  • vyžadováno: praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita: Výrobní 1441, Bystřice nad Pernštejnem, 59301
  • Přidáno: 11. 2. 2024

Seřizovači a obsluha konvenčních fréz:

UpresnujiciInformace(*Náplň práce:
- nastavení a seřizování CNC strojů,
- zodpovědnost za rozjezd výroby a následný chod strojů,
- příprava nástrojů,
- provádění drobných oprav,
- měření na pracovišti i v měřící místnosti.
Požadujeme:
- SŠ vzdělání technického směru,
- schopnost čtení výkresové dokumentace
- znalost technické dokumentace
- praxi na obdobné pozici,
- samostatnost, spolehlivost, odpovědnost,
- technické myšlení a ochotu se vzdělávat,
- manuální zručnost,
- ochotu pracovat ve třísměnném provoze.
K uvedené pracovní pozici nabízíme:
" finanční ohodnocení odpovídající náročnosti pozice a odvedené práci,
" příjemné, moderní pracovní prostředí ve firmě s tradicí,
" dlouhodobé a perspektivní zaměstnání,
" zaměstnanecké benefity:
" mimořádné odměny 2x ročně,
" 25 dní dovolené /rok,
" penzijní a životní připojištění,
" příspěvek na stravování ve formě stravenkového paušálu  v hodnotě 110,-Kč/den),
" bonus za odpracování plného fondu pracovní doby/měsíc,
" odpovídající zaškolení,
" nástup dle dohody

V případě zájmu zasílejte strukturovaný životopis na email: prace@adoz.cz nebo volejte.)

Vyžadované vzdělání: Střední odborné (vyučen)