ZpětVycentrovat mapu

Řidiči a obsluha zemědělských strojů

Nabídka práce na volnou pozici pro Agrodružstvo Žimutice.

  • vyžadováno: základní vzdělání
  • lokalita: Žimutice 44, Žimutice, 37366
  • Přidáno: 1. 5. 2024

Řidiči a obsluha zemědělských strojů:

UpresnujiciInformace(Bližší informace: doba určitá (1 rok) s možností prodloužení na dobu neurčitou.
Náplň práce: traktorové práce na orné půdě, loukách a pastvinách; údržba a opravy zemědělských strojů a zařízení; další manuální práce v zemědělství; řízení a obsluha dalších zemědělských strojů (kombajn, manipulátor atd.).
Požadavky: manuální zručnost, pečlivost, spolehlivost, ochota pracovat v zemědělství. Svářečský průkaz výhodou.)

Vyžadované vzdělání: Základní + praktická škola
Hrubá mzda: 31 000 Kč/měsíc

* povinná položka

Telefon731 433 150