ZpětVycentrovat mapu

Stavební klempíři

Nabídka práce na volnou pozici pro BECHNÝ, spol. s r.o..

  • vyžadováno: středoškolské vzdělání
  • lokalita: Polská 407, Vamberk, 51754
  • Přidáno: 11. 3. 2024

Stavební klempíři:

UpresnujiciInformace(Kontakt telefonicky, e-mailem info@bechny.com nebo osobně na pracovišti (Polská 407, Vamberk).

Místo výkonu práce: celá ČR (dle sjednaných zakázek)

Požadujeme:
- samostatnost a pečlivost
- fyzická zdatnost (manipulace s těžkými břemeny).
Náplň práce:
- rekonstrukce a novostavby střech RD, chat a chalup, hospodářských a průmyslových objektů
- práce se systémy Prefa, Ruukki, Bramac a Tondach.
Nabízíme:
- motivační ohodnocení, volné víkendy a svátky.

Vyžadované vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Hrubá mzda: 40 000 Kč/měsíc

* povinná položka

Telefon736 251 067