ZpětVycentrovat mapu

Zámečníci strojů

Nabídka práce na volnou pozici pro Moravskoslezské cukrovary s.r.o..

  • vyžadováno: praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita: Vávrovická 273/87, Opava (Vávrovice), 74707
  • Přidáno: 24. 5. 2023

Zámečníci strojů:

UpresnujiciInformace(KO: Bc. Orságová Michaela, tel.: 553 630 110 , 601 075 887 - volejte po-pá 8:00-15:00 hod., e-mail: michaela.orsagova@agrana.com

Co od Vás očekáváme?
- SOU vzdělání, ideálně obor zámečník.
- Základní kurz svařování elektrickým obloukem a plamenem výhodou.
- Praxe v zámečnickém oboru výhodou.
- Ochota pracovat ve směnném režimu v době kampaně (září-leden).
- Zodpovědný přístup a spolehlivost.
- Trestní bezúhonnost.

Nabízíme:
13.plat, příspěvek na dovolenou, penzijní připojištění, dotované stravování, Benefit karta, věrnostní odměny, sportovní a zážitkové aktivity, 5 týdnů dovolené a jiné benefity dle Kolektivní smlouvy

Náplň práce:
- Oprava strojů a technických zařízení.
- Zámečnické a údržbářské práce.
- Svářečské, vazačské a jeřábnické práce.
- V kampani obsluha a dohled nad funkčnosti cukrovarnických zařízení

Vyžadované vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Hrubá mzda: 29 000 – 30 000 Kč/měsíc

* povinná položka

Telefon601 075 887