ZpětVycentrovat mapu

Stavební údržbáři budov a inženýrských děl

Nabídka práce na volnou pozici pro Luka Living s.r.o..

  • vyžadováno: praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita: Mukařovského 2590/2, Praha, 15500
  • Přidáno: 10. 10. 2021

Stavební údržbáři budov a inženýrských děl:

UpresnujiciInformace(Kontakt:Monika.holekova@seznam.cz, tel.: 602282986/kdykoliv
Upřesňující informace:
Pro náš moderní rezidenční komplex nájemních bytů hledáme šikovného a spolehlivého člověka na pozici
TECHNICKÝ PRACOVNÍK / ÚDRŽBÁŘ se zaměřením na malířské práce.

NÁPLŇ PRÁCE
- každodenní zajištění technické správy a provozu objektu,
- malířské práce na denní bázi,
- provádění pravidelné údržby a běžných oprav objektu,
- operativní řešení aktuálních problémů,
- komunikace s dodavateli zařízení při řešení servisů, oprav, reklamací.

POŽADUJEME
 - snaživost, důslednost, schopnost dokončovat
- nastavení mysli "to půjde" namísto "to nepůjde"
- akčnost a rychlé tempo,
-  chuť být součástí týmu
- schopnost nadhledu a prioritizace
- relevantní zkušenosti velkou výhodou
- schopnost práce na PC,
- výpis z RT

Zaměst.výhody:
- Zaměstnání nabízející veškeré zaměstnanecké jistoty
- parking v garážích,
- 5 týdnů dovolené,
- sleva na sortiment SIKO
- prestiž unikátního projektu,
- stabilní soběstačná prosperující firma,
- možnost využívání wellness,
- týmová a přátelská atmosféra, osobní přístup, profesionální úroveň

Vyžadované vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Hrubá mzda: 35 000 – 38 000 Kč/měsíc

* povinná položka

Telefon602282989