ZpětVycentrovat mapu

Zedníci (kromě zedníků ohnivzdorného zdiva)

Nabídka práce na volnou pozici pro Stavitelství Luňáček s.r.o..

  • vyžadováno: praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita: Novohradská 1682, České Budějovice, 37008
  • Přidáno: 10. 2. 2020

Zedníci (kromě zedníků ohnivzdorného zdiva):

UpresnujiciInformace(Místo výkonu práce: Jihočeský kraj
Požadujeme: praxe a vyučení v oboru, trestní bezúhonnost, dobrý zdrav. stav, ŘP sk. B - výhodou.
Předpoklady: spolehlivost, pracovitost, smysl pro samostatnou a zodpovědnou práci.
Nabízíme: stabilní zázemí prosperující společnosti, dobré platové ohodnocení, pevná pracovní doba, dobrý kolektiv.
Náplň práce: např. vyzdívání nosných zdí, příček, komínů, nahazování, omítání a štukování stav. ploch, znalost stavebních výkresů
Zaměstnanecké výhody: stravenky Sodexo
Kontakt: e-mailem, telefonicky  nebo osobně)

Vyžadované vzdělání: Nižší střední odborné
Hrubá mzda: 25 560 Kč/měsíc

* povinná položka

Telefon777 973 988