ZpětVycentrovat mapu

Číšníci a servírky

Nabídka práce na volnou pozici pro Hotelklik a.s..

  • vyžadováno: praxe
  • lokalita: Bedřichov 18, Špindlerův Mlýn, 54351
  • Přidáno: 17. 7. 2018

Číšníci a servírky:

UpresnujiciInformace(ČÍŠNÍK - SERVÍRKA
Náplň práce: prostírání stolů čistým stolním prádlem, příbory, nádobím a sklenicemi; vítání zákazníků a nabízení jídelních a nápojových lístků; poskytování poradenství při výběru pokrmů a nápojů; přijímání objednávek na pokrmy a nápoje a jejich předávání do kuchyně nebo zaměstnancům u baru; podávání pokrmů a nápojů u stolu; sklízení stolů a předávání použitého nádobí a příborů zpět do kuchyně předkládání účtů, přijímání plateb, obsluha pokladen a přístrojů na platební karty.
Požadujeme: ochotu pracovat, flexibilitu, manuální zručnost, praxe v oboru výhodou, čistý trestní rejstřík
První kontakt: emailem nebo telefonicky (každé úterý od 13-15 hod.)
Pracovní doba: 12.00 - 20.00

Vyžadované vzdělání: Neúplné základní
Hrubá mzda: 21 300 Kč/měsíc

* povinná položka

Telefon734445185