ZpětVycentrovat mapu

Provozní zámečníci, údržbáři

Nabídka práce na volnou pozici pro Regata Čechy, a.s..

  • vyžadováno: praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita: Valdštejnská 530, Doksy (Staré Splavy), 47201
  • Přidáno: 7. 3. 2024

Provozní zámečníci, údržbáři:

UpresnujiciInformace(Požadujeme:
- Min. odborné vzdělání bez maturity
- Znalost ČJ podmínkou
- Vzdělání v oboru instalatér výhodou
- Zručnost, flexibilita
- Fyzická zdatnost
- Řidičský průkaz sk. B
- Pozitivní přístup k práci a příjemné vystupování
Náplň práce:
- Běžná činnost spojená s údržbou hotelu (drobné opravy závad apod.)
- Obsluha a údržba technologií hotelu (bazény, vířivky, kotelny atd.) - zaučíme
Nabízíme:
- Stabilní celoroční práci v české společnosti
- Mzda 26 200 - 34 300 Kč
- Pravidelné směny dle rozpisu směn (většinou 1x za měsíc směna o víkendu)
- Zaměstnanecké stravování
- Zvýhodněné využití hotelových služeb a zvýhodněné pobyty v rámci našich hote
- Příspěvek na dopravu
- Podporu dalšího vzdělávání
- Příspěvek na penzijní připojištění (po 1.roce)
- Práci v příjemném prostředí

Nástup možný dle domluvy.
V případě zájmu nás kontaktujte na email: prace@hotelport.cz, nebo na tel. 777333832.

Vyžadované vzdělání: Střední odborné bez maturity a bez vyučení