ZpětVycentrovat mapu

Ostatní specialisté v oblasti techniky

Nabídka práce na volnou pozici pro Saint-Gobain Construction Products CZ a.s..

  • vyžadováno: praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita: Benešov
  • Přidáno: 17. 3. 2024

Ostatní specialisté v oblasti techniky:

UpresnujiciInformace(Do týmu hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici technického specialisty pro vznikající portfolio tepelných čerpadel a teplovodní soustavy.
Nový člen týmu může pracovat z kanceláře v sídle V-systému v Benešově nebo z home office odkudkoliv v rámci ČR.
POŽADAVKY:
" schopnost rychle se seznámit s daným produktem i na technické úrovni pod vedením produktového manažera TZB
" min. vzdělání SŠ s maturitou
" flexibilita, zručnost, spolehlivost, schopnost multitaskingu
" pokročilá práce na PC, MS office
" aktivní řidič sk. B + ochota k výjezdům
NÁPLŇ PRÁCE:
" Technické porozumění problematice vytápění tepelným čerpadlem.
" Nepřetržité vzdělávání v oblasti, sledování nových trendů a jejich implementace (novostavby i rekonstrukce).
" Technická podpora obchodních zástupců a montážních partnerů i v terénu.
" Příprava podkladů pro prezentace a tiskoviny.
VÝHODOU:
" zkušenost s tepelnými čerpadly
" certifikace na práci s chladivy
" osvědčení Elektrotechnik dle §6 NV 194/2022 Sb. (vyhláška 50)
Máš-li zájem, pošli prosím CV a pár vět, proč by ses chtěl(-a) o tuto pozici ucházet.
Místem prvního setkání je sídlo divize V-systém v Benešově u Prahy, aby sis také udělal(-a) představu o našem týmu.
Bonusy, auto a telefon i pro soukromé účely, notebook, dovolená 5 týdnů, individuální rozvržení pracovní doby, vlastní organizace práce, příspěvek na životní pojištění, stravenkový paušál

Vyžadované vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Hrubá mzda: 40 000 Kč/měsíc

* povinná položka

Telefon737 242 362