ZpětVycentrovat mapu

Ostatní všeobecné sestry se specializací

Nabídka práce na volnou pozici pro NADĚJE .

  • dlouhodobá práce na plný nebo částečný úvazek
  • vyžadováno: vysokoškolské vzdělání
  • lokalita: Wolkerova 1274, Otrokovice, 76502
  • Přidáno: 20. 3. 2024

Ostatní všeobecné sestry se specializací:

UpresnujiciInformace(Požadujeme:
Způsobilost k výkonu povolání dle zákona č. 96/2004Sb., o nelékařských zdravotnických povoláních, ztotožnění s posláním Naděje, vstřícný a pozitivní vztah k lidem s mentálním postižením, trestní bezúhonnost; zdravotní způsobilost; řidičské oprávnění skupiny B je výhodou.

Náplň práce: provádí zdravotní ošetřovatelskou a rehabilitační péči klientům s mentálním a kombinovaným zdravotním postižením, zajišťuje vedení zdravotnické dokumentace dle platných norem, zajišťuje kontakt s lékaři a lékařskou pohotovostí.

Nabízíme práci v prostředí organizace s pevným a stabilním zázemím, která v Otrokovicích funguje již 30 let.
strukturovaný životopis na adresu: andrea.vojtaskova@nadeje.cz, (tel.: 773 751 767)
CV, elektronicky uložit jako: příjmení žadatele CV, do předmětu emailu uvést: všeobecná zdravotní sestra

Zaměstnanecké výhody: příspěvek na stravování )

Vyžadované vzdělání: Vyšší odborné
Hrubá mzda: 240 Kč/hodinu

* povinná položka

Telefon773 751 767