ZpětVycentrovat mapu

Stavební technici provozní

Nabídka práce na volnou pozici pro Ministerstvo obrany ČR.

  • vyžadováno: praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita: Hranická 900, Lipník nad Bečvou (Ořechy), 75131
  • Přidáno: 17. 1. 2024

Stavební technici provozní:

UpresnujiciInformace(Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení.

Náplň práce:
Zabezpečení a organizace oprav a údržby stavebních objektů a technologických zařízení, včetně koordinace stavebních praxí ve funkci stavebního dozoru, přejímky hotové práce, kontrola správnosti fakturace. Spravování a vedení soupisu nemovitého a movitého majetku apod..

Požadujeme:
minimálně 3 roky praxe v oboru stavebním, trestní bezúhonnost, ŘP sk. B

Zájemci se mohou hlásit:
- zasláním životopisu (CV) na e-mail: donaczip@army.cz;
- telefonicky (v pracovní dny 07,00 - 15,00hod.) na čísle 973 428 182 nebo 724 692 530 - pan František Reš

Vyžadované vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Hrubá mzda: 24 000 – 35 000 Kč/měsíc

* povinná položka

Telefon973428182