ZpětVycentrovat mapu

Seřizovači a obsluha konvenčních soustruhů

Nabídka práce na volnou pozici pro Strojírny Loštice s.r.o..

  • vyžadováno: praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita: Moravičanská 550/42, Loštice, 78983
  • Přidáno: 15. 8. 2021

Seřizovači a obsluha konvenčních soustruhů:

UpresnujiciInformace(Náplň práce:
obsluha CNC stroje WHN 130 (horizontální vyvrtávačka), základní programování, seřizování a kontrola nastavení obráběcího stroje. Odjehlení kusů po obrobení, manipulace s kusy, jejich očištění a jiné běžné práce spjaté s obsluhou CNC stroje.
Požadujeme:
vyučení v oboru, praxe min. 1 rok,  znalost technické dokumentace, spolehlivost, pečlivost a samostatnost
Nabízíme:
odpovídají mzdové ohodnocení, příspěvek na stravování a práci v příjemném kolektivu.
Pracovní doba ve 12-ti hodinových směnách od 6-18 hodin a od 18-6 hodin, ve střídavých předem rozepsaných cyklech.
Kontakt osobně po telefonické domluvě, tel. Po-PÁ 6-14 hodin, e-mailem)

Vyžadované vzdělání: Střední odborné (vyučen)