ZpětVycentrovat mapu

Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů)

Nabídka práce na volnou pozici pro PRODOMOS s.r.o..

  • vyžadováno: praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita: Selská 487, Vítkov, 74901
  • Přidáno: 21. 12. 2023

Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů):

UpresnujiciInformace(*KO: Ing. Kamila Velková, tel. 725 172 200. Životopis zasílejte na e-mail: uctarna@prodomos.cz
Nechodit na pracoviště, kontaktní osoba se tam nenachází.
Požadujeme: řidičský průkaz skupiny C, profesní průkaz - nutný, pracovní nasazení, flexibilitu v sezóně, samostatnost, znalost stavebních materiálu výhodou.
Náplň práce: rozvoz stavebního materiálu po ČR s vozidlem 12t s hydraulickým čelem. Pracovní doba Po-Pá, víkendy volné.
Nabízíme: nadstandartní platové podmínky, prémie, diety, stravenkový paušál 75 Kč./den.

Vyžadované vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Hrubá mzda: 38 000 – 50 000 Kč/měsíc

* povinná položka

Telefon725 172 200