ZpětVycentrovat mapu

Pekaři

Nabídka práce na volnou pozici pro Ladislav Frídel.

  • vyžadováno: praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita: Raisova 89, Rokycany, 33701
  • Přidáno: 17. 2. 2024

Pekaři:

UpresnujiciInformace(Pracovní doba  14:00-22:00
Náplň práce: organizace výroby a vedení pracovního kolektivu výrobní směny, zodpovědnost za kvalitu výroby pekařského sortimentu , navažování a zpracování surovin dle podkladů pro výrobu a technologických postupů, příprava veškerých druhů těst - obsluha souvisejících strojů a zařízení, strojové a ruční dělení těst a tvarování výrobků, průběžná spolupráce s obsluhou pece a ostatními pracovníky výroby a spolupráce s expedicí, evidence surovin pro výrobu
Požadujeme: vzdělání v oboru pekař - praxe v oboru podmínkou, organizační schopnosti, manuální zručnost, smysl pro pořádek, bezúhonnost, zodpovědnost a spolehlivost)

Vyžadované vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Hrubá mzda: 44 000 Kč/měsíc

* povinná položka

Telefon774 799 303 ( Po-Pá 8:00-13:30)