ZpětVycentrovat mapu

Hlavní účetní

Nabídka práce na volnou pozici pro KTC INTERNATIONAL s.r.o..

  • vyžadováno: praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita: Oslov 74, Oslov, 39835
  • Přidáno: 4. 4. 2024

Hlavní účetní:

UpresnujiciInformace(Vzdělání -   Ekonomické , VŠ ,  střední  matutitou
Pracovní náplň:
zpracování veškeré potřebné prvotní účetní a provozní evidence týkající se závodu,
vystavování faktur za práce a služby sjednané přímo výrobním závodem, vč. sledování jejich inkasa na BÚ.
zpracování výsledovky závodu Oslov, pravidelnou inventarizaci stavů zásob materiálu,vede pokladnu, provádí vyúčtování pracovních a služebních cest.
Zpracovává  mzdy  a  personální agendu
Eviduje veškeré pracovní smlouvy se zaměstnanci (v kopiích), veškerou osobní evidenci každého zaměstnance, eviduje vstupní lékařské prohlídky.
 hlídá splatnost všech splátkových kalendářů a přijatých faktur
dle požadavků jednatele vystavuje  průběžnou rozvahu a výsledovku během roku, zpracování různých přehledů a tabulek dle potřeb firmy
kontrola správnosti účetních dokladů vystavených  zaměstnanci firmy
kontroluje formální správnost předložených dokladů

 Požadujeme:
 znalost účetnictví , znalost programu POHODA  výhodou
 trestní bezúhonnost , pečlivost, zodpovědnost a spolehlivost , flexibilita
 praxe v oboru výhodou,
Provoz -   jednosměnný  prac. doba  7,30 - 15 , možná dohoda
Životopis zašlete na.  e-mail.  m.brejcha@ktc.cz)

Vyžadované vzdělání: ÚSV s maturitou
Hrubá mzda: 40 000 Kč/měsíc

* povinná položka

Telefon724 075 762