ZpětVycentrovat mapu

Strojírenští technici technologové, normovači

Nabídka práce na volnou pozici pro FORMPROJEKT, spol. s r.o..

  • vyžadováno: středoškolské vzdělání
  • lokalita: 1. máje 223, Fulnek, 74245
  • Přidáno: 15. 11. 2023

Strojírenští technici technologové, normovači:

UpresnujiciInformace(z: 13.11.2023

Náplň práce:
- součástí činnosti je zpracování kalkulací cen pro tvorbu poptávek kooperační výroby.

Požadavky:
- středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání obor strojírenská technologie,
- nezbytná základní znalost práce v programech Solid works a Power mill,
- znalost čtení technických výkresů a technologie obrábění na frézovacích obráběcích
  centrech  PODMÍNKOU,
- řidičký průkaz skupiny B,
- praxe v oboru obráběč kovů - výhodou,
- bezkonfliktnost, kreativita, samostatnost, komunikativnost, zodpovědnost, loajálnost.

Mzda bude určena dle vzdělání a praxe uchazeče.
Mzda zájemců z řad absolventů dle platné legilativy - zařazení do skupin prací.

Zaměstnanecké výhody:
- stravenky v hodnotě 100 Kč/den zdarma, 5 týdnů dovolené a další.

Kontakt: p. Radka Pavlíčková,
telefonicky na čísle: 556 740 382, Po - Pá od 08:00 - 14:00 hod.,
e-mail: pavlickova@formprojekt.cz

Vyžadované vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Hrubá mzda: 25 000 – 40 000 Kč/měsíc

* povinná položka

Telefon556 740 382