ZpětVycentrovat mapu

Provozní zámečníci, údržbáři

Nabídka práce na volnou pozici pro TRUMF International s.r.o..

  • vyžadováno: středoškolské vzdělání
  • lokalita: Dolní Újezd 157, Dolní Újezd, 75123
  • Přidáno: 8. 3. 2024

Provozní zámečníci, údržbáři:

UpresnujiciInformace(Náplň práce:
zabezpečení funkčnosti všech výrobních zařízení, údržba a správa budov; zajišťování potřebného materiálu a náhradních dílů, revize vyhrazených technických zařízení, spolupráce s dodavateli stávajících technologií, hledání nových

Požadavky:
SOU v technickém oboru, osvědčení svářeče, manuální zručnost, znalost práce na PC; výhodou -  praxe v oboru, průkaz obsluhy plynových kotlů a tlakových nádob, jeřábnický a vazačský průkaz, znalost čtení výkresové dokumentace

Zájemci se mohou hlásit:
- zasláním životopisu (CV) na e-mail: kariera@trumf.cz;
- telefonicky (v pracovní dny 08:00 - 15:00hod.) na čísle 583 303 767 - paní Mgr. Adriana Lysková
- osobně (pouze po předchozím telefonickém dohovoru)

Vyžadované vzdělání: Střední odborné (vyučen)