Práce v Německu – Seřizovač děrovacího lisu – Grünhain-Beierfeld, Německo

Nabídka práce na volnou pozici pro Starke Jobs GmbH & Co.KG.

  • vyžadováno: praxe a středoškolské vzdělání
  • jazykové požadavky: čeština aktivněněmčina aktivně
  • lokalita: Alfred-Brodauf-Straße 5, Aue-Bad Schlema (Beierfeld), 08280, Deutschland
  • Přidáno: 17. 11. 2023

V saském Grünhain-Beierfeldu, jen kousek od hranic v blízkosti Karlových Varů, se nachází společnost specializující se na dodávku kovových sestav, výlisků, bezpečnostních dílů a ohýbaných dílů. V současné době rozšiřuje svůj tým o vhodného kandidáta na pozici seřizovač děrovacího lisu. Tato nabídka práce je určena mužům i ženám na denní dojíždění.

Náplň práce:
Seřizování a obsluha automatických strojů/lisů do 630 tun
Samostatná implementace nastavovacích procesů včetně programových úprav
Kontrola závad nářadí a strojů a jejich hlášení údržbě
Výroba podle technické dokumentace s ohledem na kvalitu i kvantitu
CNC obráběč seřizovač děrovacího lisu

Požadujeme:
Zkušenosti s obsluhou děrovacích lisů, s jejich seřizováním a programováním
Znalosti v oblasti kontroly kvality
Samostatnost, spolehlivost, pečlivost
Průkaz obsluhy průmyslových vozíků a jeřábů
Ochotu pracovat na směny
Němčinu na úrovni nejméně A2 – nutná schopnost samostatně komunikovat s kolegy
Řidičský průkaz a vlastní auto na dojíždění do práce

Nabízíme:
Práci v Německu na plný úvazek
Německou pracovní smlouvu na dobu neurčitou
Německé sociální, zdravotní a důchodové pojištění včetně přihlášení k nim v případě první práce v Německu
Zaškolení, možnost kariérního růstu
Příspěvek na důchodové spoření
Náborový příspěvek
Odpovídající mzdové ohodnocení

Tato nabídka práce je určena mužům i ženám. Pokud Vás nabídka práce na pozici seřizovač děrovacího lisu zaujala, kontaktujte Tomáše Borla z personální agentury Starke Jobs v Aue na e-mailu aue@starke-jobs.com. Pokud hledáte práci raději v jiném oboru, podívejte se na další nabídky práce v Německu. Na e-mail uvedený v každé nabídce zašlete, prosím, Váš strukturovaný životopis s uvedením kontaktu na Vás. Nevíte, jak napsat životopis? Nechce se Vám nad ním trávit příliš mnoho času? Zkuste si vytvořit životopis online přímo na našem webu.

íce informací
 Měsíční plat  €2500 ~ €3000
 Adresa  Grünhain-Beierfeld, Německo
 Úroveň zkušeností  Začátečník
 Počet let praxe  0-2
 Telefon  +420603142799
 Vyberte úroveň němčiny  A2/B1

* povinná položka