ZpětVycentrovat mapu

OBCHODNÍ ŘEDITEL/KA

Nabídka práce na volnou pozici pro Pro Spektrum Stratton s.r.o..

  • vyžadováno: praxe a vysokoškolské vzdělání
  • jazykové požadavky: čeština aktivně
  • lokalita: Šlechtitelů 583/1, Olomouc, 779 00
  • Přidáno: 31. 5. 2023

Pro Spektrum Stratton s.r.o. je distributor rychloobrátkového zboží na trh evropských MO řetězců s více než 20-ti letou tradicí. Jedná se o sortiment komoditních potravin, ambientních potravin, nápojů a potravinových doplňků.

Potřebujeme stratéga, který je zvyklý hledat cesty k úspěchu. Bude oporou pro svůj tým až 6-ti kolegů a schopný a ochotný předávat své zkušenosti a znalosti. Jsme menší tým, který společně dokáže velké věci. Proto je velmi důležité Vaše osobnostní nastavení. Nejen osobní ale i firemní cíle by měly být motivací k Vašemu výkonu a tím správným hnacím motorem.
Převezmete plnou odpovědnost za odchodní oddělení v rámci distribuční firmy sídlící v Olomouci.

OUR PEOPLE ARE OUR BUSINESS

Pro svůj team v Olomouci hledáme kolegu/kolegyni na pozici:

Obchodní ředitel/ka

Nabízíme:
- atraktivní ohodnocení s motivační vazbou na společné úspěchy (měsíční mzda 55 - 90.000Kč)
- konkurenční výhodu založenou na moderních technologiích, navázaných partnerských vztazích a nastavených procesech
- podnětné pracovní klima v dynamicky se rozvíjející společnosti
- bonusy (finanční odměna za splnění, stravenkový paušál)
- pracovní poměr na HPP, plovoucí pracovní dobu (možnost home-office)
- osobní automobil, notebook, mobilní telefon s neomezeným tarifem
- možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu v rámci firmy

Náplň práce:
- řízení obchodní strategie firmy
- vedení obchodního teamu (pozice TOP managementu)
-  reprezentace firmy při vytváření a udržování obchodních vztahů
-  obchodní analýza trhu
- plnění stanovených cílů a vedení pravidelného controllingu
-  vedení obchodních případů, aktivní jednání se zákazníky
- občasné pracovní cesty – EU

Požadujeme:
- organizační a komunikační dovednosti, schopnost vést obchodní team
-             zkušenosti s vedením týmu, mentorské dovednosti
- chuť prosadit se
- pokročilá znalost anglického (min. C1) nebo německého jazyka (min. C1)
- zkušenost z vedení obchodu teamu min. 3 roky
-             chuť se sebevzdělávat
- SŠ/VŠ vzdělání, aktivní práci na PC
- aktivní řidič