ZpětVycentrovat mapu

Řidiči vysokozdvižných vozíků

Nabídka práce na volnou pozici pro KV Final s.r.o..

  • vyžadováno: praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita: Doubí 44, Čtveřín (Doubí), 46345
  • Přidáno: 6. 4. 2024

Řidiči vysokozdvižných vozíků:

UpresnujiciInformace(Náplň práce:
- nakládání vozidel expedovanými výrobky dle dodacích listů a výrobky do kooperace dle výdejky
- vykládání vozidel s výrobky z kooperace, uložení do skladu výrobků
- skládání prázdných obalů, jejich uložení na určené místo
- skládání vstupního materiálu, jeho uložení do skladu materiálu
- manipulace s materiálem (ze skladu do výroby, ve výrobě, do skladu polotovarů)
- manipulace s nástroji (nasazení na lis, uložení)
Požadujeme:
- SOU vzdělání technického směru, nejlépe s výučním listem
- řidičské oprávnění na vysokozdvižný vozík
- pořádkumilovnost, flexibilita, svědomitost, zodpovědnost, samostatnost a loajalita k firmě
Nabízíme:
- stabilní a perspektivní zaměstnání v silné společnosti
- pro zkušené pracovníky velmi nadstandardní finanční ohodnocení
- trvalý profesní růst a prohlubování kvalifikace
- hrazenou práci přesčas včetně příplatků
- dotované závodní stravování
- nástupní bonus 15.000 Kč
- odměny za přivedení nového kolegy 15.000 Kč
- skvělý kolektiv a mnoho mimopracovních aktivit
Místo výkonu práce: Doubí u Turnova
Termín nástupu: ihned nebo dle dohody
Hlásit se e-mailem nebo telefonicky Po-Pá od 7.00 do 15.00 hod. )

Vyžadované vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Hrubá mzda: 30 000 – 35 000 Kč/měsíc

* povinná položka

Telefon725 435 914